Advertisement
گ

گريه

تعبیر خواب گريه لوک اويتنهاو مي گويد :

تعبیر خواب گريه : دلداري ، تسکين

يوسف نبي عليه السلام گويد: تعبیر خواب گريه

ديدن گريه کردن زن باشد

محمدبن سيرين گويد: تعبیر خواب گريه

تعبیر خواب پادشاه ديدن گريستن درخواب، دليل شادي است از حق تعالي. اگر ديد بر گناه مي گريست يا درمجلس علم و قران خواندن و آن چه بدين ماند، دليل كه حق تعالي از فضل خود بر وي رحمت كند و گناهان او را بيامرزد. اگر ديد كه مي گريست و اشك از چشم او نمي آمد، دليل زيان است. اگر ديد بگريست و خون به جاي اشك مي آيد، دليل از كاري كه گذشته حيرت و حسرت وندامت خورد.

حضرت امام جعفر صادق فرمايد:تعبیر خواب گريه

تعبیر خواب گريه اگر در خواب ببيند نخست گريه كرد و پس از آن خنديد، اجلش فرارسيده است .

منوچهر مطيعي تهراني گويد:تعبیر خواب گريه

گريه در خواب دو نوع است و خارج از اين دو نوع به ندرت اتفاق مي افتد خواب گريه ببينيم. يک وقت هست که در خواب گريه مي کنيم و اين گريه فيزيکي است. چنان هق هق مي گرئيم يا خودمان به سبب شدت گريستن بيدار مي شويم يا اطرافيان ما را بيدار مي کنند و مي گويند در خواب گريه مي کردي. دانشمندان و روانکاوان دريافته اند که اين گريه يک تحريک شديد عصبي است و از نظر علم تعبيرخواب به هيچ وجه تعبير ندارد. تحريکات عصبي گاه موجب خنده مي شود و گاه سبب گريه و اين هر دو حالت چنان واکنشي ايجاد مي کند که اگر کسي در کنار ما بيدار باشد مي فهمد يا مي بيند که در خواب ما مي خنديم يا گريه مي کنيم. اما گريه ديگري هست که رواني و روحي و صرفا روياست. يعني در خواب خودمان را مي بينيم که گريه مي کنيم يا ديگري اشک مي ريزد. اين نوع گريستن در خواب تعبير دارد. گريستن در خواب شادي و خرمي و فرح و انبساط است . چنانچه در خواب ببينيم گريه مي کنيم در روزهاي آينده خوشحال مي شويم و حادثه اي خوب براي ما اتفاق مي افتد. اگر در خواب ببينيم که ديگري گريه ميکندخبري خوش به ما مي رسد ولي اگر در روياي خويش ببينيم که کسي مي خندد و بعد از خنده بلافاصله گريه ميکندو بعد به قهقهه مي خندد خوب نسيت.نه براي آن کسي که مي خندد و گريه مي کند و نه براي ما که بيننده خواب هستيم. اگر در خواب ببينيم کسي که مرده است گريه مي کندخوب است و جاي نگراني نيست.

آنلي بيتون مى‏گويد: تعبیر خواب گريه

۱ـ گريستن در خواب ، علامت آن است كه بين افراد خانوادة شما خبرهايي غم انگيز منتشر خواهد شد .
۲ـ اگر در خواب ديگران را در حال گريستن ببينيد ، علامت آن است كه پس از جدايي غم انگيز ، با كسي آشتي خواهيد كرد .
۳ـ اگر دختري ديگران را در حال گريستن ببيند ، علامت آن است كه تنها با از خود گذشتگي به محبوب خود خواهد رسيد .
۴ـ اگر تاجري در خواب ديگران را در حال گريستن ببيند ، علامت آن است كه در امور تجارت ورشكست خواهد شد

‫7 دیدگاه ها

 1. ديدن وگريه كردن در خواب در حالى كه از خواب بلند ميشوى وميبينى واقعاً چشمانت پر از اشك است و واقعاً گريه كردى..،؟!

 2. با سلام
  خواب دیدم ک پدرم ک به رحمت خدا رفته گریان ومضطرب به سمت من آمد و نشست ومن وی را در آغوش گرفتم و دستش رابوسیدم تعبیرش چیست با تشکر

 3. اگر در خواب گریه کنم برای کسی که از دنیا رفته ولی بدون اشک اما پس از آن دوباره قهقهه میزنم و دوباره اشک میریزم به چه معنیست ؟ البته بنظرتون اینها نمیتونه متاثر از گوش دادن به آهنگای غمگین باشه هنگام خواب ؟ یا ربطی نداره و خواب خوابه؟

 4. باسلام .من خواب دیدم در روز عاشورا کنار علم پارچه ای ایستاده بودم گریه می کردم و اشکهای زیادی می ریختم .ودیدن خواب من شب ساعت 2:30دقیقه بود باتشکر.

 5. من امسال جلو دسته آقا امام حسین اسفند دود کردم خواب دیدم که دلم به محرم تنگ شده برا اسفند دود کردن بی اختیار داشتم گریه میکردم
  مممون میشم اگه تعبیرشو بگین

 6. یکی از دوستام خواب دیده ک ب گوشی من ز زده یک خانمی دیگه‌ای جواب داده و شروع کرده ب دوستم ناسزا گفتن. دوستم گفته خانم اشتباه گرفتید احتمالا منو با کس دیگه، من دوست فلانی هستم و …. اون خانمم عذرخواهی کرده گفته ببخشید شما رو با کس دیگه اشتباه گرفتم. جویای احوال من شده
  اون خانم گفته حالش خوب نیست همش داره گریه میکنه
  ممکنه لطفا تعبیر خواب دوستم رو بفرمایید؟

 7. تو خوابم خاله ام فقیر شده بود و پولی نداشت صرف خوانوادش کنه، منم بهش گفتم که یه خرده پول دارم و میرم برات بیارم، در راهه برگشتن خیلی دلم براش سوخت و داشتم گریه میکردم که مادرم مرا دید، گفت داری گریه میکنی گفتم نه، ولی نتنستم تحمل کنم و بشتر گریه کردم، مادرم که فهمید جدی جدی دارم گریه میکنم امدو بغلم کرد و من از خواب بیدار شدم.
  ( این خواب و عصر دیدم ) .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *