Advertisement
پ

پول

تعبیر خواب پول منوچهر مطيعي تهراني گويد:

تعبیر خواب پول در خواب خوب نيست همان قدر که به چشم عده اي در بيداري خوب است. در بيداري داشتن پول زياد هم موجب رفاه است و هم علتي براي نشان دادن تشخص و بزرگي اما در خواب درست عکس اين است و داشتن پول چه اندک و چه بسيار نشان ابتلا و گرفتاري از نوع کثيف آن است. پول خرد و سکه غم و غصه کوچک است از آن نوع که روزانه براي ما پيش مي آيد و چه بسا شب هنگام فراموش مي کنيم ولي پول به طور کلي نشان دهنده ناراحتي هائي است که پيش مي آيد و زندگي انسان را زشت و نامطلوب مي کند. در مورد مسکوک طلا به حرف (ط) کلمه طلا مراجعه کنيد. اينجا فقط سکه هاي رايج و اسکناس مورد نظر است که مجموعا پول مي شناسيم. چنان چه در خواب ببينيد که مقدار زيادي پول مقابل خود ريخته ايد و سرگرم شمارش آن هستيد خواب شما مي گويد که در آينده گرفتاري هائي براي شما پيش مي آيد. چنان چه از کسي پولي گرفتيد آن شخص براي شما دردسر درست مي کند و اگر خودتان به کسي پول داديد شما براي او ناراحتي هائي را به وجود مي آوريد که شايد خودتان هم نمي خواستيد.

تعبیر خواب پول
تعبیر خواب پول

روي هم رفته پول و چرک و ابتلا و بد بختي است و اگر در کتاب هاي تعبير چيز ديگري جز اين نوشته شده باشد به نظر من درست نيست چون آن چه در اين کتاب آمده غير از نقل قول ها همه مبتني بر تجربه است. چه شخصي و چه تجربيات ديگران که موثق و معتمد هستند و بودند. براي مثال اين خواب را نقل مي کنم که نمونه خوبي براي اثبات نظر بالا است. دو نفر دوست قديمي يک ملک مشاع داشتند. اين باغ بزرگي بود که از يک ضلع به مزارع شهريار کرج متصل مي شد. موردي پيش آمد که يکي از دو رفيق قديمي و شريک ملکي که خويشاوندي هم داشتند تصميم گرفت سهم خودش را بفروشد. خريدار حاظر نبود ملک مشاع را بخرد. در مورد تفکيک هم مشکلات ثبتي وجود داشت. قرار شد يکي از دو دوست صميمي سهم دوست ديگر را بخرد و بعد يک جا به خريدار سوم بفروشد. بر سر همين بين دو دوست و دو شريک و دو خويشاوند اختلاف افتاد و دعوا شد و کارشان به نزاع خانوادگي رسيد. شبي يکي از آن ها در خواب ديد که دوست و شريکش که حالا با هم قهر بودند و به خانه او آمده و يک صندوق پول آورده که فلاني بيا اين پول را بگير و سهم خودت را به من بده. صبح کسي که خواب ديده بود خواب خود را براي خانم آتيانوس تعريف کرد و تعبير خواست. او گفت (دوستت به تو تهمت مي زند و گرفتاري بزرگي براي تو به وجود مي آورد) سه روز بعد اتومبيل مسروقه را در مدخل باغي متعلق به همان مرد بيننده خواب يافتند و او را که صاحب باغ بود به اتهام سرقت اتومبيل و همه چيزهائي که در آن بوده بازداشت کردند. سه چهار ماه طول کشيد تا او توانست ثابت کند که دزد اتومبيل نيست و اصلا دزد نمي تواند باشد. در اين فاصله مجبور شد سهم باغش را هم به شريکش بفروشد. سال بعد که سرو صدا ها خوابيد و موضوع تقريبا فراموش شده بود آشکار شد که شريکش اين توطئه را ترتيب داده و به وسيله پسرش اتومبيلي را دزديده و در مدخل باغ او گذاشته بودند. هدف از نقل اين ماجرا اين است که بدانيم پول نشان ابتلا و گرفتاري است و تعبيري که خانم آتيانوس يوناني کرد چه قدر درست و دقيق بود.

ليلا برايت مى‏گويد: تعبیر خواب پول

تعبیر خواب پول  ديدن پول در خواب، بيانگر آن است كه به خاطر موضوعى مجبور به پول خرج كردن مى‏شويد. ديدن پول خارجى در خواب، نشانه‏ى موفقيت در كارهاى خطرناك است و پيدا كردن پول در خواب، نشان‏دهنده‏ى آن است كه در مقابل مشكلات مقاومت مى‏كنيد. گم كردن پول در خواب، نشانه‏ى بدشانسى در انجام يكى از كارهايتان است. اگر خواب ببينيد كسى براى شما حواله‏اى پولى فرستاده، يعنى هديه‏اى دريافت خواهيد كرد.

آنلي بيتون مى‏گويد: تعبیر خواب پول

1ـ اگر در خواب پول پيدا كنيد ، علامت آن است كه در مقابل نگراني اندك ، شادماني فراواني خواهيد داشت .
2ـ اگر خواب ببينيد به كسي پول مي پردازيد ، علامت آن است كه دچار بدبختي خواهيد شد .
3ـ اگر خواب ببينيد سكه هاي طلا از كسيب مي گيريد ، علامت آن است كه به خوشبختي بزرگي دست خواهيد يافت ، و لذتهاي بسياري از زندگي خود خواهيد برد .
4ـ اگر در خواب پول گم كنيد ، نشانة آن است كه در محيط خانوادگي اوقات ناخوشايندي تجربه خواهيد كرد .
5ـ اگر در خواب پول خود را بشماريد و ببينيد مقداري از آن كم است ، علامت آن است كه در پرداخت قسطهاي خود درمانده خواهيد شد .
6ـ اگر خواب ببينيد از جايي پول مي دزديد ، نشانة آن است كه در آستانة وضعيت خطرناكي قرار گرقته ايد . بايد بيشتر مراقب اعمال خود باشيد .
7ـ اگر خواب ببينيد پول پس انداز مي كنيد ، علامت آن است كه به ثروت و آسايش دست خواهيد يافت .
8ـ اگر خواب ببينيد پول مي خوريد ، نشانة آن است كه در آينده فرد پول پرستي خواهيد شد .
9ـ اگر خواب ببينيد به جستجوي مقداري پول هستيد ، علامت آن است كه شادماني و خوشبختي روي خوش به شما نشان خواهد داد .
10ـ اگر خواب ببينيد مقداري پول پيدا كرده ايد و زني جوان ادعاي مالكيت آن را مي كند ، نشانة آن است كه در اثر مداخلة يكي از دوستان در كارهاي شما ، زيان سختي خواهيد ديد

‫9 دیدگاه ها

 1. سلام و وقت بخير ،ممنون ازتعبير زيباولي با توجه به خواب بنده جامع نبود،من خواب ديدم كه يك اسكناس بسيار ناچيز دارم مثلا پانصد توماني و هر بار كه آن را به هوا پرتاب ميكنم مقداري از آن كم ميشودتا درآخر ناپديد ميشود با توجه به اين تعبير به دست آوردن پول غم است ولي من از دست دادم ممنون ميشم در صورت داشتن تجربه خواب من رو تعبير كنيد …..?

 2. درخواب سوار قطاری بودم .البته نوعی نشسته بودم که دستم به ریل قطار میرسید.دیدم‌ چند اسکناس هست ولی چون سرعت قطار زیاد بود برداشته نمیشد.اما نهایتا یک اسکناس که گمان کردم دویست یا دو هزار تومانی است برداشتم‌ اما وقتی درحالت ثباط شده نگاه کردم دیدم یک تراول چک ۵۰ هزارتومانی است وخوشحال شدم .اگه امکان باشد تعبیرش را برام بیارین

 3. سلام
  من در خواب دیدم که مقداری پول در خاک پنهان شده و پیدا کردم و با دوستم تقسیم کردم اگه لطف کنید تعبیرش را برایم بگویید

 4. سلام من خواب دیدم که نامه ای به یک سید روحانی می نویسم و پول درخواست ‌می کنم و سریعا پول را از طریق کارمندشون می فرستن.

 5. سلام تشکر از زحمات شما بنده خواب دیدم که پدرم مبلغ صددهزار تومان درخواب به خواهرم داد که به دختری که من بهش علاقمندم وخونمون اومد بپردازه نصفش داد به دختره ونصفش رو عمدا نداد وبرداشت برای خود.تعبیر ای خواب به چه چیزی بیشتر نزدیک تره

 6. سلام و خسته نباشید.
  من در خواب دیدم مقداری پول از حساب پدرم بدون اجازه او برمیدارم. و مقداری از این پول را در مراسمی که دقیق نمیدانم چه مراسمی است، در بسته بندی که قرار است توزیع شود قرار میدهم. و مقداری هم برای خودم باقی می ماند. تعبیر این خواب چیست؟؟؟

 7. سلام وقت بخیر وخسته نباشد
  من خواب دیدم. منو داداشم توی یه خونه بودم که ناگهلن یک پیر زن ویک پیره مرد داخل شد و اونپیرزن یک بسته پول به من داد ویک بسته به داداشم وبه ما گفت که این شوهرم رئیس بانک است این پول از طرف ما. بخشش. ولی پول منو هم داداشم گرفت. اگه لطف کنید تعبیر شو بهم بگی ممنونت میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *