Advertisement
ہ

هلو

هلو
منوچهر مطيعي تهراني گويد:
ديدن هلو در خواب، به خصوص اگر صورتي و رسيده باشد بسيار خوب و خوش يمن است. بقيه تعبير، مانند تعبير آلو است.

آنلي بيتون مى‏گويد:
ديدن هلو يا خوردن هلو در خواب ، علامت تغيير مأيوسانه حرفه و بيماري اطفال است و نيز ناتواني در فراهم آوردن ديدارهاي مورد تمايل و لذتبخش .
ديدن هلو بر درختان پر شاخ و برگ ، نشانة آن است كه بعد از به خطر انداختن سلامت و ثروت به مقام مورد نظر خود دست مي يابيد .
ديدن برگة هلو در خواب ، علامت آن است كه افراد خطاكار پولي از شما خواهند ربود .
اگر دختري خواب ببيند از درختان پربار هلو ، هلوهايي رسيده مي چيند ، نشانة آن است كه در مسافرتي همسر متمول و ثروتمند خواهد يافت . اما اگر در خواب هلوهاي كال و نارس بچيند ، نشانة آن است كه از طرف اقوام مورد بي لطفي قرار خواهد گرفت .
مشاهده‏ى هلو در خواب، بيانگر رسيدن به مقامات بالا است.
خوردن هلو در خواب، بيانگر آن است كه دلبسته‏ى جنس مخالف خواهيد شد.

ليلا برايت مى‏گويد:
اگر در خواب مشاهده كنيد كه از درختى هلو مى‏چينيد، به اين معنا است كه اوقات شيرينى را خواهيد گذراند. ديدن هلوى فاسد در خواب، نشانه‏ى مشكلات و گرفتارى‏ها است

‫3 دیدگاه ها

 1. سلام.
  تو خواب دیدم که رفتم پشت بام همسایه امون یه درخت هلو خیلی قدیمی داشت…اگثر هلو ها نرسیده بودن فقط یکیش خیلی خوب رسیده بود …مادرمم داشت از پایین منو نگاه میکرد فقط میگفت مواظب باش نیافتی بیا پایین بزار هلو ها برسن.
  بعد پشت بام همسایه مون یه جور حالت شیب دار داشت شیروانی بود…من اروم اروم میرفتم سمت درخت یه حالتی داشت که نمیتونستم برگردم اگه برمیگشتم میخوردم زمین..وقتی رسیدم به درخت اروم پامو گذاشتم رو درخت…بعد درختم خیلی اروم کاملا افتاد رو زمین منم رو درخت بودم..
  مادرم که دید این صحنه رو خیالش راحت شد که من هیچیم نشد…بعد من میوه رو که رسیده بودو کندم…کل درختم رو زمین افتاده بود.چ
  بعد کندن هلو مادرم گفت بورو جای پاتو پاک کن از رو پشت بام….داشتم که میرفتم پشت بام مادرم گفت مواظب مارمولک باش پشته سرته اسمشم اژدر بود…رسیدم پشت بام مارمولک منو از پشت کمرم گاز گرفت بعد من با دسته چپم گرفتمش محکم کوبیدم زمین بعد برگشتم پایین..
  همین…تعبیرش چیه؟ اگه برام بگین ممنون میشم.

 2. در خواب دیدم که با دوستی در باغی رفتیم وبا هم صحبت کردیم با چایی از من پذیرایی کرد گفت بریم من جایی با دوستم کار دارم موقع خروج گفت هلو می خواهی من از هلو ها ذهنیت خوبی داشتم وگفتم اره وفکر کردم یک کارتن جهت مصرف خانگی بخرم ویک کارتن اورد ویک نمونه بهم داد که شیرین وابدار بود بعد کارفرما قبلی ام که حدود ۵سال است از انجا رفته ام بهم پیشنهاد فروش هلو میدهد ویک سردخانه با کلی شریک دارد منم از این مدل هلو خوشم امد ومن قرار داد با اوامضا کردم که کل ان را بفروشم بعد توذهنم امد که کار من این نیست به یکی از دوستان زنگ بزنم اوگفت که امارشون را دارم در شراکت به مشکل خوردن وچاره ای ندارن که به شخصی هلو ها را بدن تا اون توزیع کنه وتماس راقطع کردم ودر فکر بودم که با این قرار داد چه کنم برای نماز صبح بیدار شدم

 3. سلام من خواب ی حرم زیبایی دیدم که میگفتن حرم حضرت ام البنین هست در صورتی که ایشون حرم و ضریح ندارن،تعبیرش چیه،ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *