Advertisement
ع

عنکبوت

تعبیر خواب عنکبوت

تعبیر خواب عنكبوت ديدن عنكبوت در خواب، دليل بر مردي ضعيف و گمراه بود. اگر بيند عنكبوت بگرفت، دليل است كه بر چنين مردي ظفر يابد.

ابراهيم كرماني گويد: تعبیر خواب

ديدن عنكبوت به خواب، دليل بر مردي بافنده بود.

منوچهر مطيعي تهراني گويد: تعبیر خواب عنكبوت

تعبیر خواب عنكبوت
تعبیر خواب عنكبوت

تعبیر خواب عنكبوت اگر در خواب عنکبوت ببينيد که در خانه يا اتاق شماست يکي از اهالي خانه يا افراد خانواده در شما خشم و نفرت به وجود مي آورد. بيشتر حالت نفرت و اشمئاز مطرح مي شود يا خشم و نارضائي.اگر عنکبوت را جائي غير از خانه خويش ببينيد دشمن ضعيف ناشناسي اين حالت را در شما به وجود مي آورد. عنکبوت دشمن نيست بد خواهي است که بيشتر از آزار رساندن تنفر بر مي انگيزد.
معبران نوشته اند (عنکبوت دشمن خفيفي است) ولي دشمن نيز مي تواند هم عامل خشم شود و هم موجب بر انگيخته شدن نفرت و اشمئاز. عنکبوت گوياي کراهت و نفرت است و هر جائي که باشد تعبير به همان جا بر مي گردد. تار عنکبوت گرفتاري و دست و پاگيري است اما نه زياد بلکه تشو يش هاي کوچک و ناراحتي هاي مختصر در خواب هاي ما به صورت تار عنکبوت ظاهر مي شود. نيکو است اگر ببينيد که خانه و اتاق يا محل کار خود را از تار عنکبوت مي زدائيد زيرا اين عمل به معني آن است که ناراحتي ها و تشويش ها را از خود مي رانيد و سکون و آرامش را باز مي يابيد. اگر ببينيد صندوق يا جامه دان شما تار عنکبوت بسته با همسرتان کدورت پيدا مي کنيد. همين طور است اگر ببينيد که آشپز خانه تار عنکبوت دارد در اين صورت با همسرتان قهر مي کنيد.

لوک اويتنهاو مي گويد تعبیر خواب عنكبوت

تعبیر خواب عنكبوت  ديدن : يک تحول مثبت در امور شما اتفاق خواه افتاد
کشتن عنکبوت : پيروزي

آنلي بيتون مى‏گويد: تعبیر خواب عنكبوت

1ـ ديدن عنكبوت در خواب ، نشانة آن است كه با توانايي و دقت ، كارهاي خود را پيش خواهيد برد و ثروتي گرد خواهيد آورد .
2ـ اگر خواب ببينيد عنكبوتي تار مي تند ، نشانة آن است كه زندگاني شاد و ايمني خواهيد داشت .
3ـ كشتن عنكبوت در خواب ، نشانة آن است كه با زن خود اختلاف و مشاجره پيدا خواهيد كرد .
4ـ اگر خواب ببينيد عنكبوتي شما را نيش مي زند ، نشانة آن است كه از دست دشمنان خود عذاب خواهيد كشيد .
5ـ اگر خواب ببينيد چند عنكبوت از تارهاي خود آويخته اند ، نشانة آن است كه از موقعيتهاي مناسب ، ثروت ، سلامتي و دوستاني مساعد برخوردار خواهيد بود .
6ـ ديدن عنكبوتي بزرگ در خواب ، نشانة آن است كه بخت و اقبال مساعد به شما كمك خواهد كرد تا به سرعت ثروتي به دست بياوريد .
7ـ اگر خواب ببينيد عنكبوتي بزرگ به همراه عنكبوتي كوچك به طرف شما مي آيد ، نشانة آن است كه تا مدتي كاميابي و سعادت همراه شما خواهد بود . اما اگر خواب ببينيد عنكبوتي بزرگ شما را نيش مي زند ، نشانة آن است كه دشمنان سعادت و خوشبختي شما را به گونه اي نابود مي سازند .
8ـ اگر خواب ببينيد از عنكبوتي بسيار بزرگ مي گريزيد ، نشانة آن است كه ثروتي را از كف خواهيد داد .
9ـ اگر خواب ببينيد عنكبوتي بسيار بزرگ به طرف شما مي آيد و شما او را مي كشيد ، نشانة آن است كه مقام مناسبي به چنگ مي آوريد . اما اگر بعد از كشتن عنكبوت متوجه شويد ديگر بار زنده مي شود و به دنبال شما مي گذارد ، علامت آن است كه وضعيت متزلزل مادي ، شما را تحت فشار قرار خواهد داد .

10ـ اگر دختري خواب ببيند عنكبوتهاي طلايي در اطراف او حركت مي كنند ، علامت آن است كه شادماني زندگيش افزايش مي يابد و با دوستاني تازه آشنا خواهد شد

‫40 دیدگاه ها

  1. خرافات نیست برادررویای صادقانه مگه خبر از آینده نمیدن؟؟ خوب اگه خرافات بود چرا خود امام صادق(علیه السلام) یا یوسف پیامبر تعبیرای زیادی در مورد بعضی خوابا دارن…؟

   1. دادش فکر میکنی هر شب داری رویای صادقه میبینی؟ نخیر شاید در طول عمر یک یا دوبار ببین اونم شاید فکر کردی وقتی ما میخوابیم همه کائنات منظرن اخبار بخونن واسمون ؟

 1. در پاسخ یه گمنام عزیز باید بگم که حدیث داریم که حالا دقیقشو نمی دونم ولی از امام علی ع که می فرمایند وقتی خواب میبینی به دنبال تعبیرش برو تا از تعبیر مطلوبش بهره مند شی داداچـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ??

 2. با سلام . روزگارتون همایون .
  من خواب دیدم تو راه سفر از بین شاخه های درخت رد شدم ک افتادم داخل تار عنکبوت و عنکبوتش داشت سمت من میومد . میشه تعبیرشو بگین لطفا، سپاس

  1. اتفاق یا اتفاقاتی براب میفته که تو رو مدتی اسیر و تحت کنترل خودش قرار میده. دلیل افتادن تو تار اینه ذهن هشیاری نداری و ایمانتم ضعیفه و نمیتونی جواب مسائل زندگیتو راحت پیدا کنی

 3. خب بالاخره عنکبوت دیدن خوبه یا بد؟
  من که گیج شدم.
  یکی میگه دشمنه. بدبختیه. یکی میگه پول و ثروته.
  بالاخره با بدبختی ثروتمند میشم یا با ثروت بدبخت میشم؟
  دشمن , پول,ثروت,مقام,گرفتاری…من که گیج شدم.
  برم بخوابم.

  1. سلام
   ببخشید اما مهم اینه شما خودت چطوری برداشت کنین هیچکس از خودتون بیشتر از زندگیتون نمیدونه و خودتون ببینین چیکار کردین و میخواین بکنین بعدش عقلانی فکر کنین و اگه ت همون روزا براتون شر بود مراقب باشین اگه خیر بود هم که از همه بهتر تعبیر خوابتونو خودتون از بقیه بهتر میتونین تشخیص بدین لزومی نداره کسی که از زندگیتون نمیدونه براتون تعبیر کنه تعبیرارو بخونین و با زندگیتون وقف بدین و عقلانی تصمیم بگیرین.ارزوی موفقیت،یاحق

 4. من خوا ب ديدم عنكبوت بزرگ سفيدي روي پشتم نشسته كه باعث ترس و بيداريم مي شه، تعبييرش چيه

 5. من چند عنکبوت در کنج دیوار دیدم که بدنی راه راه داشتند و روی تارهاشون بودن…در کنج دیوار مقابلشون ، مورچه های درشت به رنگ سیاه دیدم که در تار عنکبوت ها گیر افتاده بودن تعداد مورچه ها خیلی زیاد بود…جالب اینکه عنکبوت ها کوچکترین تمایلی به خوردن طعمه هاشون نداشتن و فقط همینجور جمعشون کرده بودن!!
  میشه تو تعبیرش کمکم کنین؟

 6. من در خواب دیدم که حشراتی مختلف درون یک تار عنکبوتی که از الیاف بسیار ریز تشکرل شده بود و هیچ الگویی نداشت و در هم تنیده بود و حشدات درون ان حرکت میجنبیدند ولی ازاد نمیشدند .و یک انکبوت بزرگ از بالا به ان ها میرسد .من هم ان انکبوت را میخواهم در دست بگیرم که همه چیز مهو میشود.من چندین بار خواب گرفتن عنکبوت در دست رو دیدم لطفا راهنمایی کنید.با تشکر.

 7. من خواب دیدم یکی که میشناسمش داشت اذیتم میکرد . اون یکی از عزیزان منو ربوده بود من رفتم پیشش تا بتونم عزیزمو نجات بدم وقتی داشتم میرفتم اونجا رو یه میز که تو راه پله ها بود کلی عنکبوت بزرگ بود که دنبال یه پروانه زیبا به رنگ بنفش میکردن .من از پله ها بالا رفتم و به خونه اون آدم رسیدم ولی وقتی رفتم اون نزاشت بیام وعزیزمو نجات بدم . اون آدم منو از اونجا انداخت بیرون تو راه پله ها و بعد خودش رفت .بعد یهو برقا قطع شد من هیچی نمی دیدم فقط میدونستم برای فرار باید از پله ها بیام پایین که اونجا هم پر از عنکبوت های بزرگ بود. اون پروانه دیگه نبود و عنکبوت ها سرشون به چیزی گرم نبود تا بتونم سریع از پله ها بیام پایین . مونده بودم چطوری فرار کنم همه جاهم تاریک بود یهو یه بنده خدایی که نمیتونستم چهرشو ببینم اومد کمکم کردو منو نجات داد
  خیلی وحشتناک بود لطفا اگه تعبیرشو می دونین بگین

 8. من خواب دیدم یکی که میشناسمش داشت اذیتم میکرد . اون یکی از عزیزان منو ربوده بود من رفتم پیشش تا بتونم عزیزمو نجات بدم وقتی داشتم میرفتم اونجا رو یه میز که تو راه پله ها بود کلی عنکبوت بزرگ بود که دنبال یه پروانه زیبا به رنگ بنفش میکردن .من از پله ها بالا رفتم و به خونه اون آدم رسیدم ولی وقتی رفتم اون نزاشت بیام وعزیزمو نجات بدم . اون آدم منو از اونجا انداخت بیرون تو راه پله ها و بعد خودش رفت .بعد یهو برقا قطع شد من هیچی نمی دیدم فقط میدونستم برای فرار باید از پله ها بیام پایین که اونجا هم پر از عنکبوت های بزرگ بود. اون پروانه دیگه نبود و عنکبوت ها سرشون به چیزی گرم نبود تا بتونم سریع از پله ها بیام پایین . مونده بودم چطوری فرار کنم همه جاهم تاریک بود یهو یه بنده خدایی که نمیتونستم چهرشو ببینم اومد کمکم کردو منو نجات داد
  خیلی وحشتناک بود لطفا اگه تعبیرشو می دونین بگین

 9. سلام من خواب دیدم تارهای زیادی از عنکبوت دور گردنم پیچیده شدن و من انهارو پاره کردم ولی هیچ عنکبوتی ندیدم
  تعبییر این خواب چیست ؟ممنون

 10. سلام من دیشب خواب دیدم از بینیم یه عنکبوته کوچیک در اومد من حاملم و همیشه نگران اینم که بچم سالم به دنیا بیاد این خواب منو ترسوند .

 11. سلام ببخشید من خواب دیدم تو فقط یکی از اتاقای خونه که باخواهروبرادرومامانم نشسته بودیم کلی سوسک ریزودرشت وهزار پا وقورباغه بود درآخرهم ی عنکبوت رفته بود زیر لباسم ومن داد میزدم مامان عقرب بعد که کشتمش دراوردم تا عنکبود که تقریبا نارنجی بود اما هنوز پاهاش تکون میخوردن،ممنون میشم تعبیرش بزارید

 12. سلام من خواب دیدم یکی مجبورم کرده از یه عنکبوت بزرگ بچه دارشم بعد یه عالمه بچه عنکبوت به دنیا اورده بودمو همه جا پر شده بود از عنکبوت یه وقتایی پام میرفت روشون له میشدن اخر تصمیم گرفتم از شرشون خلاص شم ولی خیلی ترسیده بودم و کلی دلهره داشتم

  1. ابن سیرین میگه تعبیرش اینه که مرد عنکبوتی میاد سراغت و بهت تجاوز میکنه وکلی مردک عنکبوتی به دنیا میاری

 13. سلام
  من خواب دیدم که یه عنکبوت داره میاد پیشم منم بدون ترس رفتم پیشش انگار یه چیزی بود که خدا برام فرستاده بود منم بدون اینکه بهش آسیبی بزنم اونقدر نزدیکش شدم و چند قدمی هم باهاش اومدم که یادم افتاد خیلی خطرناکه و بعدش از خواب پریدم میشه لطفا تعبیرش رو بگید

 14. سلام من زیاد خواب عنکبوت میبینم تو خونه ی خودم ،همین دیشب خواب دیدم روی پتوی رو تختم یه عنکبوت سیاه بزرگ بود اینقد واقعی بود که از خواب پریدم و پتو رو جمع کردم آوردم تو هال تا با پشه کش بکشمش تا بچمو نیش نزنه بعد فهمیدم خواب دیدم .
  خیلی میترسم ،شاید در ماه دوبار این خوابو ببینم

 15. نتیجه ای که گرفتم …مشکلاتی که در زندگی دارید مخصوصا همان روز و شب از کسی ناراحتون میکنه و رفتارش باعث آزار شما میشه و فکرتون مشغول میکنه.
  برای من همین مشکل و ناراحتی دارم….مخصوصا همان رفتار آن شخص خودم خواب دیدم رفتم خونه مادرم تعمیرات داشتن و رفتم وسیله ای از زیر زمین خونه بردارم تعداد زیادی عنکبوت کوچک و بزرگ بودن و من ترسیدم و اومدم بیرون.

 16. سلام من خواب دیدم ی عنکبوت بزرگ رو دستمه و محکم منو گرفته نمی‌رفت اونور یعنی چی😕

 17. خواهشا تغییر اینم بگید من خواب دیدم عنکبوته خیلی بزرگ تار بافت و بعد همه ی همکلاسی هامو خورد 😞 تعبیرخوابش چی میشه بعدشم من از یکی همکلاسی هام بدم میومد و دقیقا عنکبوت بالا سر اون بود و خوردش😞

 18. خواب عنکبوت دیدم که داره تارهای منظم و قشنگ می بافه خیلی خوشگل بود و داشتم از دیدنش لذت می‌بردم معنیش چی هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *