Advertisement
ا

ابروها

ابروها
محمد بن سيرين گويد:
ابروها ديدن به خواب دين بود. اگر بيند كه ابروهايش تمام بود و هيچ نقصان در آن نبود، دليل است كه زينت وي تمام و كمال بود. اگر ديد كه ابروهايش فرو ريخت، تاويلش به خلاف اين بود.

ابراهيم كرماني گويد:
اگر بيند كه ابرو نداشت يا موي ابرويش فرو ريخت، دليل است كه آهنگ چيزي مي كند كه از آن چيز وي بدنامي حاصل گردد و اگر به خلاف اين بيند، دليل مي كند كه از آن چيز وي را بدنامي حاصل گردد و اگر به خلاف اين بيند دليل است قصد چيزي كند، كه وي را نيك نامي و صلاح دين حاصل آيد. اگر ديد كه ابروهايش سفيد گشته بود، دليل كه علم و آهستگي وي زياد گردد، وليكن مالش را نقصان بود.

جابر مغربي گويد:
اگر يك ابروي خويش را ريخته ديد ديگري راكنده ديد، دليل كه در مال و جاه وي نقصان افتد و بعضي گفته اند كه دليل نقصان زينت دين وي كند.

منوچهر مطيعي تهراني گويد:
ابرو در چهره انسان مکمل حسن و جمال است و در زنان نوعي زينت و وسيله اي براي افزودن زيبايي. چنان چه کسي در خواب ببيند که ابروهاي سالم و طبيعي و خوبي دارد که هيچ نقصي در آن نيست نشان آن است که نزد مردم محترم است يا مي شود و اطرافيان عيب او را نمي گويند. نداشتن ابرو در خواب هتک حرمت و خدشه به آبرو و حيثيت و بيننده خواب است. اگر بيننده خواب ببيند که ابروانش ريخته و بالاي چشمان خويش ابرو ندارد مي گويد که بيننده خواب بي حرمت و کم آبرو مي شود و ديگران درباره اش بد مي گويند و به بدي عمل مي کنند. ابروهاي سفيد علم و دانش و احترام و شخصيت اجتماعي است. داشتن يک ابرو زيان مالي است. تراشيدن ابرو نشانه کاري است که روي جهالت و ناداني انجام مي دهد که با اعمال و دخالت عقل مي تواند مانع زيان و خسران گردد. ابروهاي پر پشت و سياه احترامي است که مردم به خاطر پولي که داريد يا تحصيل مي کنيد براي شما قائلند. ابروهاي سفيد و پر پشت ، شان و شخصيتي است که بر مبناي علم و دانش تحصيل مي نمائيد.

آنلي بيتون مى‏گويد:
ديدن ابرو در خواب ، نشانة آن است كه در آينده اي نزديك با مسايل گمراه كننده اي روبرو خواهيد شد.

ليلا برايت مى‏گويد:
اگر در خواب ابروهاى پر پشت را ببينيد، بدين معنى است كه روزگار شاد و خوبى را سپرى خواهيد كرد. ديدن ابروهاى كم پشت و سوخته، علامت آن است كه خسارت زيادى به شما مى‏رسد.

درکتاب سرزمين روياها آمده است :
ابروي خودتان : يك منفعت مالي
ابروهاي بلوطي رنگ : شانس بزرگ
ابروهاي سياه : شادي بزرگ
ابروهاي كلفت : پول
ابروهاي باريك : غم بزرگ
ابروهاي خيلي بلند : خوشبختي در عشق
ابروهاي سر پايين : عشق به شما وفادارنيست
ابروهاي عضو يك فاميل : طرفداران بسياري پيدا ميكنيد
ابروهاي شوهرتان : عشق
ابروهاي زنتان : شانس قابل توجه
ابروهاي بچه هايتان : منفعت مالي
ابروهاي دشمنانتان : شما را فريب مي دهند

‫9 دیدگاه ها

 1. سلام وقتتون بخیر من دیشب خواب دیدم که ابروهام مرتب و تمیز بود و مشکی و پهن و پرپشت ولی بعد از چنددقیقه که جلوی آینه رفتم دیدم که نوک ابروهام خیلی بلندشده بود به طوری که روی دماغم بود و دوباره که نگاه کردم بازم دیدم که ابروهام خیلی پهن و مشکی و بلند و مرتب و تمیز..لطفا بگید تعبیرش چیه???ممنون

 2. با سلام و درود
  مدت یک سال است که ما پدر خود را از دست داده ایم و در این مدت هر یک از افراد خانواده یمان که ایشان را در خواب میبینند او را اکثراً یا لخت یا مریض میباشد نا گفته نماند که ایشان ۲ سال مریض بودند و در اخر با همان مریضی از دنیا رفتند
  ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

  1. سلام خدا رحمت کند
   اگر نماز یا روزه قضا دارند برایشان به جا بیاورید ،و یا واجبی به گردن دارند ویا حق الناس دارند ادا کنید و صدقه و احسان و رد مظالم بدهید

 3. سلام و وقت بخیر
  من خواب دیدم . وقتی خودمو رو توی آینه نگاه کردم دیدم ابروهای من خیلی درشت و کلفت تر از ابروهای نرمال من در حال رشد کردن است . میشه خواهش کنم تعبیر کنید برام.

 4. سلام خسته نباشید من خواب دیدم مادرم ابروهامو برداشت ولی خودم ندیدم رفتم بیرون برگشتم تو آینه خودمو نگاه کردم دیدم خیلیی ابرویه نازک و کم پشتی دارم و مامانم برایه این که من نبینم با مداد توشو پر رنگ کرده بود میشه لطفا بگید تعبیرش چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *